Słuchawki Sennheiser z mikrofonem do telefonu i z usb

Sennheiser – synonim wysokiej jakości

Słuchawki Sennheiser znane są najbardziej wymagającym użytkownikom dzięki najwyższej jakości dźwięku, wygodzie użytkowania, a także nowoczesnemu designowi.

Niemiecka firma zajmuje się produkcją zaawansowanych technologicznie rozwiązań, skierowanych zarówno do miłośników piękna muzyki, jak również Klientów biznesowych, graczy czy profesjonalnych DJ-ów. Ogromna różnorodność asortymentu, odmienne parametry oraz sposoby zastosowania poszczególnych urządzeń sprawiają, że spełniają one największe oczekiwania użytkowników o różnych potrzebach i gustach. Daj się ponieść niczym niezakłóconym pięknem dźwięków!

Telecom

Słuchawki Telecom

Seria słuchawek dedykowana profesjonalistom oczekującym najwyższego komfortu i jakości dźwięku w biurze, podczas konferencji czy w trakcie telefonicznego kontaktu z klientami. To słuchawki z mikrofonem do telefonu umożliwiające na w pełni komfortowe prowadzenie rozmów przez wiele godzin, a także speakerphone'y dające możliwość szybkiego organizowania udanych konferencji z osobami, znajdującymi się w innym miejscu. Polecamy także idealne do kontaktu z bliskimi lub kontrahentami słuchawki Skype For Business, które zoptymalizowano pod kątem Microsoft Lync.

Ogromne zróżnicowanie urządzeń, wiele serii o odmiennych zaletach, modele bezprzewodowe i mnóstwo akcesoriów – wszystko to pozwala na wybór takich rozwiązań, które będą dopasowane w pełni indywidualnie do różnorodnych potrzeb każdego z Państwa.

Słuchawki Audio

Słuchawki Audio

Niezależnie od tego czy jesteś melomanem pragnącym chłonąć każdy dźwięk, zawodowym muzykiem lub DJ-em zwracającym uwagę na detale, czy też poszukujesz najlepszego sposobu na uzyskanie dobrej jakości dźwięku w każdej sytuacji – słuchawki Sennheiser to urządzenia dla Ciebie. Polecamy zarówno słuchawki z mikrofonem USB, jak również modele przeznaczone do telefonów, dedykowane sportowcom oraz osobom będącym często w podróży. W skład tych nowoczesnych rozwiązań weszły zarówno rozwiązania przewodowe, jak i pozbawione kabla, które imponują wysoką jakością designów, doskonałymi zabezpieczeniami dźwięków oraz optymalnym komfortem noszenia. Zaawansowane systemy akustyczne pozwalają na odbiór najwyższej jakości dźwięków zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a odpowiednie konstrukcje skutecznie chłoną wszelkie hałasy dobiegające z otoczenia.

Słuchawki PC

Słuchawki PC

Wysokiej klasy słuchawki z mikrofonem USB dedykowane komputerom osobistym to rozwiązania pozwalające na skuteczne korzystanie z telefonów VOIP, a także czerpania pełni przyjemności ze słuchanej muzyki, oglądanego filmu czy gry komputerowej. Bez hałasów dobiegających z otoczenia, z największą czułością mikrofonu oraz przy najwyższej jakości każdego docierającego dźwięku – to właśnie rozwiązania Sennheiser, które są łatwe w obsłudze i zapewniają pełnię swobody. W tej kategorii każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb – zarówno pod względem designu, parametrów, jak też dodatkowych funkcji. Dzięki lekkim i wytrzymałym konstrukcjom, specjalnym poduszkom dającym komfort uszom, a także łatwym ustawianiu poziomu głośności, urządzenia te spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniamy dostęp do markowych urządzeń z serii znanych na całym świecie.

Sennheiser - o firmie

Sennheiser Electronic jest międzynarodową firmą z siedzibą w niemieckim Wennebostel, położonym niedaleko Hanoweru. To rodzinne przedsiębiorstwo, które w 2010 roku odnotowało obrót w wysokości 468 milionów euro i zasłynęło produkcją wysokiej klasy słuchawek, mikrofonów (również bezprzewodowych), systemów odsłuchowych, konferencyjnych i informacyjnych, w tym także sprzętu lotniczego oraz audiologicznego. Częścią grupy są Georg Neumann, wiodący producent mikrofonów studyjnych, a także duńska spółka z kapitałem mieszanym Sennheiser Communications, która specjalizuje się w produkcji zestawów słuchawkowych dla komputerów PC, a także na potrzeby biur i call center. Dystrybucja odbywa się dzięki zlokalizowanym na całym świecie partnerom oraz filiom o wieloletnim doświadczeniu.

Podstawowe wartości marki

Sennheiser dostarcza najlepsze i najgłębsze doświadczenia dźwiękowe dla wszystkich miłośników czystego brzmienia i osób korzystających ze słuchawek zarówno w domu, podróży, sali koncertowej czy studyjnej, jak też za konsolą didżejską. Celem firmy jest zapewnianie wspaniałych wrażeń płynących z wysokiej jakości dźwięków oraz dostarczanie niezapomnianych emocji, bez względu na potrzeby czy miejsce zamieszkania. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 2100 pracowników, działających w 90 krajach świata i od ponad 60 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania z dziedziny rejestracji, transmisji oraz reprodukcji audio. Słuchawki z mikrofonem do telefonu, PC, speakerfony i inne urządzenia spełniają najwyższe standardy i ustawiają poprzeczkę na najwyższym możliwym poziomie.

Warto wiedzieć

Firma Sennheiser powstała w 1945 roku pod nazwą “Laboratorium Wennebostel”, a jej założycielem był Prof. Dr. Fritz Sennheiser.

W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można:

  • mikrofony (przewodowe i bezprzewodowe),
  • słuchawki z mikrofonem USB lub do telefonu oraz bez mikrofonu,
  • systemy odsłuchowe,
  • technologie konferencyjne i informacyjne,
  • zestawy dla biur, call center i biznesu,
  • urządzenia audiologiczne wzmacniające słyszenie,
  • rozwiązania dla lotnictwa.

Ogromna liczba produktów, wiele cenionych na całym świecie serii oraz dbałość zarówno o funkcjonalność, jak też wygodę użytkowania poszczególnych rozwiązań sprawiły, że marka ta jest dzisiaj ceniona i bardzo chętnie wybierana zarówno przez melomanów, przedsiębiorców, jak też zawodowych muzyków.

SENNHEISER COMMUNICATIONS

Styczeń 2003 roku otworzył nowe możliwości dla przedsiębiorstwa, bowiem Sennheiser Electronic wszedł w skład grupy William Demant Holding, a celem tego przedsięwzięcia była chęć do bezustannego dążenia do doskonałości w zakresie urządzeń telekomunikacyjnych. Doszło do zderzenia ogromnych możliwości kilku grup ekspertów specjalizujących się w miniaturyzowaniu i łączności przewodowej oraz światowego lidera w zakresie technologii przetwarzania oraz transmisji dźwięku. Dzięki takiemu połączeniu ogromnego doświadczenia i wiedzy, propozycja produktowa została znacznie rozbudowana i zawiera dzisiaj zintegrowane rozwiązania dla profesjonalnej telefonii (w tym biurowej i call center), jak również komputerów oraz aplikacji multimedialnych. Priorytetem firmy jest tworzenie słuchawek i mikrofonów, które dawać będą jakość dźwięku najwyższej klasy, a także posiadać będą nowoczesny design i dawać będą największy komfort użytkowania.

Wszystkie działania Sennheiser opierają się na nowoczesnym i solidnym zapleczu oraz ogromnym doświadczeniu. 58 lat definiowania na nowo rozwiązań ze świata elektroakustyki oraz produkcja nowoczesnych urządzeń sprawiły, że marka stała się wiodącą w zakresie słuchawek nagłownych, mikrofonów oraz systemów konferencyjnych, dostarczając rozwiązania dla różnych segmentów - sprzętu elektronicznego, przemysłu muzycznego czy profesjonalnych systemów transmisyjnych. Urządzenia powstają w czterech fabrykach zlokalizowanych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych i rozprowadzane są dzięki globalnej siedzi biur sprzedażowych oraz punktów serwisowych. Sennheiser to najbardziej ekscytujące doświadczenie dźwiękowe dla milionów prywatnych i profesjonalnych użytkowników.

Grupa William Demant Holding jest notowanym na kopenhaskiej giełdzie międzynarodowym holdingiem firm, zajmujących się produkcją i sprzedażą innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W skład specjalności grupy wchodzą mikroelektronika, mikromaszyny, technologia bezprzewodowa, audiologia oraz oprogramowanie. Głównym celem grupy jest pomoc w jak najdokładniejszym słyszeniu dźwięków – zatrudnia ponad 4300 pracowników, działających na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w ponad 100 różnych krajach. Ciągły rozwój i dążenie do perfekcji pozwalają na proponowanie swoim Klientom coraz doskonalszych rozwiązań, które w swoich dziedzinach zajmują pierwsze miejsca na rynku – zapraszamy do inwestowania w dostępne w naszej ofercie rozwiązania i przekonania się, czym jest prawdziwa magia dźwięku, która powstaje dzięki doskonałym słuchawkom, mikrofonom oraz całym zestawom urządzeń.

Garets Sp. z o.o. | Ul. Jordanowska 2a | 04-204 Warszawa